اجاره کلایمر

مشاوره ، فروش یا اجاره کلایمر، ارسال تیم نصب و پشتیبانی در کوتاه ترین زمان

Image

آیا اجاره کلایمر واجب است؟

. اجاره کلایمر در برخی موارد می‌تواند واجب یا حداقل توصیه شود. درادامه به توضیحات بیشتر می‌پردازم

 کاهش هزینه: اجاره کلایمر به شما این امکان را می‌دهد تا از یک دستگاه گران قیمت برای یک مدت زمان مشخص استفاده کنید، بدون اینکه نیاز به خرید داشته باشید

این روش می‌تواند هزینه‌های شما را به طور قابل ملاحظه‌ای کاهش دهد.

تجربه پویا: با اجاره کلایمر، شما می‌توانید به طور مرتب دستگاه‌های جدیدتر را امتحان کنید و با تکنولوژی‌های جدید آشنا شوید. این به شما امکان می‌دهد تا به روز باشید و از جدیدترین و بهترین انواع کلایمرها استفاده کنید.

عدم نگرانی از نگهداری و تعمیرات: با اجاره کلایمر، شما نیازی به نگرانی درباره نگهداری و تعمیرات دستگاه ندارید. این وظیفه به عهده شرکت اجاره‌دهنده است و شما می‌توانید با آسودگی استفاده کنید.

انعطاف‌پذیری: با اجاره کلایمر، شما می‌توانید دستگاه مورد نیاز خود را برحسب نیاز و مدت زمان خاصی اجاره کنید. این انعطاف نسبی به شما امکان می‌دهد برنامه شخصی خود را بهتر برنامه‌ریزی کنید. در هر صورت، تصمیم گیری نهایی بر عهده شماست. باید نیازها و شرایط خاص خود را در نظر بگیرید. 

Image
Image
Image
Image

کلایمر چیست؟

کلایمر چیست؟ با توجه به نیاز بشر جهت کار در ارتفاع در گذشته داربست به عنوان وسیله ای برای حمل و نقل عمودی و افقی کارگران و مصالح ساختمانی در محل ساخت قرار می گرفت.
داربست اصطلاحی جهانی در زمینه معماری است و در مکان هایی استفاده می‌شود که دیوار بیرونی و دیوار داخلی تزئین می‌شود یا ساختمان در طبقه بالا قرار ندارد.
داربست عمدتاً برای ساخت‌وساز، تعمیر و نگهداری شبکه ایمنی اطراف تاسیسات، صنعت تبلیغات، تسهیلات شهرداری، جاده و پل ترافیک، معدن و سایر بخش ها استفاده می‌شود. با توجه به ضعف های گوناگون داربست سازندگان آن به فکر جایگزینی افنادند که ضمن تسهیل کار در ارتفاع بتواند ضعف های آنرا نیز پوشش دهد.

داربست معلق (suspended scaffolding) تجهیزات عملیات پیشرفته با راندمان بالا است که قادر به جایگزینی داربست سنتی و استفاده مجدد است.
البته این وسیله در ایران به کلایمر(Climber) یا بالابر نما (Facade lift) معروف شده و ما نیز ناگزیر به استفاده این کلمات هستیم ولی شما عزیزان می توانید در مطلبی که ما با عنوان انواع داربست و انواع کلایمر و کاربردهای آن در سایت قرار دادیم با لیست کامل و کارکردهای این دستگاه ها آشنا شوید.
 به طور کلی داربست های معلق را می توان به دو نوع دستی و برقی تقسیم کرد. این به طور گسترده ای برای ساخت دیوار بیرونی، نصب دیوار پرده و تمیز کردن و نگهداری دیوار بیرونی در ارتفاع بالا استفاده می شود.
و همچنین می تواند برای مخازن بزرگ، پل ها، سدها و سایر عملیات مهندسی اعمال شود. داربست معلق با مجوز تولید مکانیک ساختمان توسط سازنده تولید می شود.
کیفیت محصول آن باید مطابق با استانداردهای صنعتی "استاندارد بازرسی ایمنی ساخت ساختمان" و "قاعده ایمنی سکوی معلق برای عملیات هوایی" باشد.
همچنین شرکت ساختمانی از سکوی معلقی استفاده می کند که توسط نهاد نظارت بر ایمنی ساختمان توصیه می شود و طبق «قاعده مدیریت نظارت بر ابزار حفاظتی ایمنی و تجهیزات مکانیکی در کارگاه ساختمانی» واجد شرایط تشخیص داده شده است. مهم نیست که از چه نوع سکو یا داربست معلق استفاده می شود، باید استحکام و استحکام سکوی کار و ساختار بیرونی و ضریب ایمنی سیم فولادی را تأیید کند.
کلیه داده ها و گزارش ها نیاز به بررسی و تایید مقام مافوق دارد. هنگام ساخت و مونتاژ سکوی معلق، باید نظارت ایمنی فنی را افزایش داده و کیفیت را به شدت بازرسی شود.
پس از بررسی و پذیرش توسط واحدهای فنی، کیفی و ایمنی برتر، می توان آن را به منظور تضمین ساخت ساز ایمن مورد استفاده قرار داد.
فروش کلایمر
فروش کلایمر
پوشش تمامی استان ها ، شهر ها و مناطق ایران
اجاره کلایمر
اجاره کلایمر
اجاره سریع کلایمر در مدت های متنوع بهمراه آموزش نصب و برپایی
ارسال و نصب کلایمر
ارسال و نصب کلایمر
ارسال کلایمر در کوتاه ترین زمان توسط باربری مطمعن و بیمه شده به تمام نقاط ایران و نصب سریع
اجاره-دستگاه-کلایمر

اجاره دستگاه کلایمر

فروش-دستگاه-کلایمر

فروش دستگاه کلایمر

اجاره-کلایمر-برقی

اجاره کلایمر برقی

Image

فروش کلایمر برقی

اجاره کلایمر

چرا کلایمر ؟

کلایمر یا بالابر یا همان آسانسور خارجی نما ، وسیله ای برای جابجایی و انجام تغییرات زیبا سازی ، نوسازی و ساخت سازه است ، به عنوان مثال یک نقاش می خواهد نمای یک ساختمان چند طبقه را رنگ کند ،بکار گیری داربست برای یک ساختمان 20 طبقه اصلا و ابدا منطقی نیست پس با اجاره کلایمر سوار یک سبد ایمن یشه و به همراه وسایلش می تونه توسط این دستگاه به بالای ساختمان بره و نما رو رنگ کنه.

انواع کلایمر

کلایمر ها بیشتر بر اساس قدرتشون دسته بندی میشن ، شما میتونین با اجاره کلایمر در ضعیف ترین حالت 300 و در بهترین حالت حدود 700 کیلوگرم وزن رو به بالا و پایین ساختمان حمل کنید

شکل های کلایمر

هر چند کلایمر ها دارای شکلی ثابت به صورت یک سینی آهنی مستطیلی شکل و دارای دو موتو گیربکس هستند اما بصورت سفارشی و بمنظور استفاده در جاهای مختلف و متناسب با نیاز های گوناگون در طراحی اونها تعییراتی اعمال میشه ، به عنوات مثال شکل سینی می تونه به صورت L  مانند طراحی بشه یا اینکه بصورت حاشیه ای یا دو طرف T  تا بین دو ساختمان یا حاشیه ساختمان ها بکار گرفته بشه

مزایای اجاره کلایمر

کلایمر زمان نصب بسیار کمتری نسبت به داربست داره بطوری که نصب یک کلایمر برای یک سازه  30 طبقه تقریبا به اندازه نصب همون کلایمر برای سازه 3 طبقه زمان می بره پس مطمعنا از لحاظ زمانی به خصوص در ساختمان های مرتفع اجاره کلایمر به مراتب به صرفه تره

از نکات حائز اهمیت در استفاده کلایمر ، مساله امنیت کلایمر است ، بدلیل داشتن حفاظ ها و همچنین ترمز های قدرتمند در کلایمر ، این دستگاه ها در شرایط بحرانی سقوط نمی کنن یا تکان شدید نمی بینند ، دلیل اون هم استفاده از پاراشوت های قدرتمندیه که به عنوان ترمز اصلی کلا وزن کلایمر و سرنشینان رو مهار می کنن

هزینه های نصب کلایمر

اجاره کلایمر و خرید کلایمر ، چنانچه در پروژه های طولانی مدت قصد بر ساخت و ساز باشه و این مدت زمان نزدیک به چند ماه یا یکسال باشه بهترین کار خرید کلایمر است.

اما اگر این تغییرات در بازه کوتاه مدت بخواد اتفاق بیفته به صرفه تر اینه که اجاره کلایمر در اولویت قرار بگیره اونوقت با اجاره ماهانه کلایمر با مبلغ حدودیک دوازدهم خرید کلایمر می تونید از این دستگاه استفاده کنید

قیمت کلایمر

قیمت خرید کلایمر در بازه 125 تا 135 میلیون تومان است.
قیمت اجاره کلایمر هم در بازه 10 تا 15 میلیون تومان است.
مشتریان عزیز دقت داشته باشید که قیمت کلایمر وابسته به عناصر خاصی مانند طول سبد و ارتفاع ساختمان شما متغیر است.
تلفن مشاوره و دریافت قیمت روز: 09120388488
اجاره مونوریل

فروش مونوریل

مونوریل همانند کلایمر است با قابلیت حرکت افقی در سطح ساختمان که با نصب ریل روی پشت بام فراهم می‌شود، زمانی که عرض ساختمان شما بیشتر باشد شما می‌توانید به جای اجاره کلایمر از مونوریل استفاده کنید.
اجاره کلایمر روزانه

اجاره کلایمر روزانه

اگر برای نظافت یا مرمت و بازسازی نمای ساختمان، مدت زمان کوتاهی نیاز به اجاره کلایمر دارید ما این شرایط را برای شما فراهم میکنیم، برای تعیین دوره اجاره کلایمر خود با ما تماس بگیرید.
اجاره کلایمر ماهانه

اجاره کلایمر ماهانه

برای پروژه های ساخت و ساز، و امور چندین ماهه ما به شما اجاره کلایمر ماهیانه را پیشنهاد می‌کنیم تا در هزینه ها صرفه جویی کنید، اگر مدت زمان پروژه بیشتر از 18 ماه باشد خرید کلایمر معقول تر است.

ejarehklaymer.ir

اجاره کلایمر بزرگترین سازنده ، تامین کننده و اجاره دهنده کلایمر های ساختمانی در کل کشور ، بهمراه ارسال سریع و نصب در کوتاه ترین زمان بهمراه پشتیبانی شبانه روز

09120388488